První letošní kolo / First cycling of this year

by February 18, 2012 0 comments
Vůbec jsem to neplánovala, ale počasí bylo tak krásné, že nešlo odolat!
Přidělala jsem na kolo SPZ se svým jménem, kterou jsem si koupila už před mnoha měsíci a jen jsem čekala na tu správnou chvíli, kdy s ní konečně vyjedu - a dnešní první jízda se zdála jako ta správná příležitost - na oslavu přicházejícího jara. Jelo se mi skvěle.
Založila jsem si tu na blogu stránku, kam si můžu psát užitečné poznámky, například jak se obléct do jakého počasí. Vlastně jsem byla tak nadšená, že jsem založila celý tenhle nový blog :)
Pořád ale necítím potřebu udělat blog veřejný a číst si komentáře a kritiku a ten tlak na to, abych byla pořád dobře naladěna. Takže zatím to zůstává všechno jen pro mě.

I hadn't planned any ride for today but the weather has been so nice!
I have fastened a card with my name to my bike which I had bought months ago and been waiting for this first ride as a great opportunity - the celebration of a spring being approaching finally.
The ride was awesome! And I have founded the page here on the blog where I can write handy notes - for example what to take on for cycling in specific weather conditions. Actually I have been so excited that I have founded this whole blog :)
I still feel no need to blog publicly and read comments and criticism and feel pushed into positive, nice and exciting posts only so this new blog remains private for now.

0 comments:

Post a Comment