Vegetariásnký sendvič s masem / Meat vegetarian sandwich

by February 22, 2012 0 comments
Dneska se mi stala taková veselá věc. Ráda si kupuju kvalitní jídlo a snažím se běžně nejíst všelijaké hnusy moderního potravinářského průmyslu. Často nakupuju v malém BIO obchodě blízko kanceláře, mají výborné jídlo a vaří skvělé obědy, kde je hodně zeleniny. Jsem už vlastně stálý zákazník, vždycky popovídáme o počasí, novinkách atd. Mám to tam moc ráda.
Mimochodem je to celé vegetariánské, ale je vegetarián nejsem. Takže si občas přinesu kuřecí do kanceláře a tam si ho ke koupenému obědu přidám :) Personál v obchodě to samozřejmě neví!
Dneska jsem si koupila k svačině a večeři vegetariánský sendvič s kozím sýrem. A jak jsem byla překvapená, když jsem si ho rozložila na talíř! Bylo v něm totiž maso. Abych byla přesná, byla v něm muška, asi mšice, na nastrouhané mrkvi. Někdo by šel asi sendvič reklamovat, ale já ne :) Nejsem vegetarián .) (A jsem lenoch.) Muška se po chvilce vzpamatovala a začala se pomalu hýbat, byla překvapivě pořád živá. To znamenalo, že sendvič je skutečně čerstvý! Jen kousek přírody v kanceláři… Vyndala jsem jí a vychutnala si sendvič.
Jestli jste překvapení, stejně jako kolegové, nebuďte. Víte, kolik much sním během jízdy na kole, když se usmívám? A kolik myší jsme už snědli v salámech? :)

There's a funny story of today. I like fresh and quality food and I try to avoid eating anything else regularly. I often shop at the small organic shop near my office - they sell great food and also cook very tasteful meals for lunch containing a lot ofvegetable. I'm a regular customer and we always chat with the shop assistants about the weather and news etc. I like that place. By the way it is a vegetarian place but I'm not a vegetarian. So I bring a peace of chicken to the office and add itinto the meal which I have brought from there time to time :) They don't know it of course!
I bought a vegetarian sandwich with a goat cheese for my snack/dinner today at this shop. And what was the surprise! There was a meat inside! To be accurate there was an aphid (something like a small fly) inside of the sandwich in the grated carrot. Someonewould probably complain but not me :) I'm not a vegetarian and the aphid was still alive so the sandwich was fresh for sure anyway! It was just a peace of nature in my office.
I removed the aphid and enjoyed my fresh snack. Are you surprised (as some of my colleagues have been)? Don't be. Do you know how many flies I have eaten riding a bike smiling? And how many mice and whatever else do we have eaten at salamis? :)

0 comments:

Post a Comment