Rok 2009 stručně

by January 03, 2010 5 comments
Původně mě vůbec nenapadlo dělat nějaký souhrn, ale potom, co jsem si přečetla Leony blog, jsem byla zvědavá, jak jsem na tom letos byla já (zase to srovnávání se s ostaními). A když už jsem se v tom přehrabovala, proč to sem nenapsat. Stručně řečeno - žádná sláva. Ale rozhodně lepší než rok 2008, takže zase tak zlé to není :) Ve skrytu duše doufám,  že letošek to snad všechno zdvojnásobí, ale podle posledních výsledků to spíš vypadá, že dvojnásobný bude jedině tak čas ze závodů :

Běh: 513km za 65 a půl hodiny ve 119 trénincích
Kolo: 528km za 33h ve 34 vyjížďkách
Posilování: 61 tréninků za 28 a půl hodin

Jak je vidět z grafů, tak na začátku roku jsem se dost dlouho zotavovala z infekce, na jaře mi to parádně šlo, v červnu přišla krize (rozuměj lenost) a na konci září úraz.5 comments:

 1. Impozantni zpracovani, to ja loni vedl denicek vic amatersky, takze na neco takoveho pekneho muzu zapomenout.. Ale hezky se na to diva, proto jsem si taky letos udelal hezky denicek:).
  At se ti dari, hezkej blog:).

  ReplyDelete
 2. Také jsem sesumíroval svoje výkony za loňský rok, viz http://tarkus.ic.cz/?cat=8
  Petr

  ReplyDelete
 3. To je krásné zpracování... Graf Hodiny se mi líbí nejvíc, připomíná mi profil mých běžeckých tratí :o)

  ReplyDelete
 4. Tak Bugiku, ať se daří i v roce 2010 a minou tě všechny lenory či úrazy.Tvůj a Leony blog, je pro mě úplnej balzám na duši, když propadám splínu ze svých zoufalých pokusů,nezarůst tukem
  a udělat ze sebe běžce.Nejsem v tom sama.Holky pište pište Megatraged

  ReplyDelete
 5. 12HonzaDe: Denicek je zaklad - clovek vidi, ze se prece jen pomalilicku zlepsuje, nebo naopak vidi, ze kdyz se flaka, tak to jde z kopce :)

  Petr: Taky dvojnasobek :) No pockejte, ja vas letos dozenu! .)

  Pulec: :)) Diky

  Megatraged: Dekuju moc a taky preju, at to hezky beha, co nejrychleji, nejdale a hlavne v co nejvetsi pohode :)

  ReplyDelete